Mizyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz,
Merkezimiz bebek sahibi olmak isteyen ailelere kendilerine uygun en kısa tedavi yöntemini seçerek en kısa zamanda sağlıklı bebek sahibi olmalarına yardımcı olmaktır.
Merkezimize çocuk sahibi olmak isteyen ailelerin Sekreterimiz tarafından dosyaları açıldıktan sonra ilk incelemeleri yapılır. Kadında ya da erkekte kontroller sonucunda dikkati çeken önemli bir durum var ise kendilerine uygun tedavi konusunda uzman olan doktorlarımız tarafından tedavi yöntemi seçilir.
Merkezimizde uygulanan tedaviler;  hasta dostu tedavileri olup aileye uygulanacak tedavi yöntemi hakkında bilgi verilip tedavilerine başlanır.
Aileler Merkezimize başvurdukları andan itibaren kendileri tarafından tam anlaşılmayan ya da açığa kavuşturulması istenen her konu hakkında bilgi almak için merkezimizi arayabilirler.
Tüp bebek tedavisinde amacımız anne adayını sadece hamile kalmasını sağlamak değil, başarımız ailelerin evlerine sağlıklı bebek götürmeleridir.

Vizyonumuz:
Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Üremeye Yardımcı Teknikler merkezi sadece kendi bölgemize hizmet etmekle kalmayıp tüm Balkanlarda bulunan Yunanistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Sırbistan gibi komşu ülkelerdeki ailelere de bu konuda gerek hizmet gerekse bilimsel eğitim vermeyi amaçlamaktadır.
Hizmette kalite ve güveni prensip haline getirmiş olan ekibimiz sizleri merkezimizde ve şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi

Üremeye Yardımcı Teknikler Merkezi

Tüp Bebek Ekibi

Bu içerik 05.03.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 1795 kez okundu.