Klinik Ekibimiz

 
Kadın Hastalıkları ve Doğum - Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Bilim Dalı Öğretim Üyeleri


Resim Prof.Dr. Koray ELTER - Bilim Dalı Başkanı ve Merkez Sorumlusu
Dr. Koray ELTER, İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’nü 1993 yılında 4. lük ile bitirdi. Son yılında girdiği ECFMG (Amerika’da hekimlik yapma yeterlilik sınavı) sınavını başarıyla geçti. Ancak, Türkiye’deki uzmanlık sınavı sonucunda Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda ihtisas hakkını kazanınca eğitimine burada devam etti. 1998 yılında uzman olmasını takiben, eğitimine 1999 - 2000 yılları arasındaki vatani görevi sırasında da devam etti ve üniversite ortamından uzaklaşmayarak GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde mesleğini icra etti. Gönül verdiği Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite konusunda yan dal eğitimini görmek amacıyla 2000-2001 yılları arasında Amerika’da Illinois Üniversitesi’nde Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Tüp Bebek konularında çalıştı. Devamını oku..

Resim Yrd.Doç.Dr. Vedat UĞUREL
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümünü 2001 yılında bitirdi. Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde uzmanlık eğitimi alarak 2008 yılında kadın hastalıkları ve doğum uzmanı oldu. Devlet hizmet yükümlülüğünü Kayseri Pınarbaşı ilçe hastanesinde yaptı.Kurum içi tayin ile atandığı Tekirdağ Muratlı Devlet Hastanesinde kısa bir süre çalıştı.Devamını oku..

Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyeleri


Resim Doç.Dr. Tevfik AKTOZ - Androloji Bilim Dalı Başkanı
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni 1997 yılında bitirdi. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Kliniği'nde uzmanlık eğitimi alarak 2004 yılında üroloji uzmanı oldu. 2009 yılında Endoüroloji Derneği bursunu alarak 3 ay süre ile Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalıştı. Almanya Heilbronn Kliniği'nde 3 ay süre ile Laparoskopik ve Robotik üroloji eğitimini tamamladı. Devamını oku..

Resim Prof.Dr. Mete ÇEK
..............  Devamını oku..


Anesteziyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

Resim           
 Doç. Dr. Sevtap Hekimoğlu ŞAHİN
                                                                    
Hemşirelerimiz

 
Resim Hülya ÖZKÖSE - Sorumlu Hemşire
1966 yılında  Edirne de doğdu.1984 Eskişehir Sağlık Meslek Lisesi mezun oldu.2011 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi
 Önlisans programını bitirdi.
1984 – 1986 yılları arasında Tekirdağ Vatan Hastanesinde çalıştıktan sonra 1986 yılında
 Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde görevine başladıDevamını oku..

 Ayşe HAYIRLI- Hemşire
Devamını oku..

Bu içerik 19.06.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 15237 kez okundu.